Padomi Par Kriptogrāfijas Tirdzniecību

3 lietas, kas jums jāzina par Ķīnu un kriptovalūtām

Tie, kuru reklāmguvumi ir visaugstākie, ir bitcoin. Tie parāda lietotājiem projekta vērtējumu un kriptogrāfijas tirdzniecība pro elecroneum, kā arī informē viņus par līdzekļu vākšanas uzsākšanu un kalpo par pamatu publikācijām nākotnē. Tie ir arī lielisks rīks, kuru varat izmantot, lai izplatītu informāciju potenciāli ieinteresētiem skatītājiem. Tas nozīmē, ka lasītāji pārsūta biļetenus par projektiem saviem draugiem. Sludinājumu publicēšana telegrammas tērzēšanā un grupās Jūs varat izmēģināt atkārtotu mērķauditorijas atlasi arī sociālajos medijos — ja zināt, kā rīkoties mēreni, jo dažus finanšu kļūt par bitcoin tirdzniecības ekspertu ir aizliegts reklamēt sociālajos tīklos, un starp tiem var būt kriptonauda. Labu rezultātu varētu sasniegt, izmantojot vietējos reklāmas rīkus. Uzziniet, kurus mērķauditorija izmanto.

Tas nav nepieciešams atvērt kontu, pamatojoties tikai viena kritērija - vairāk aktīvi, jo labāk.

Piemēram, ņemot vērā, ka Vkontakte ir populārākais sociālais medijs Krievijā, iespējams, tas ir vieglāks veids, kā sasniegt krievu auditoriju. Neskatoties uz to, ka daudzas kriptovalūtu biržas ir tikko sākušas ieviest IEO, Binance aizsāktā tendence parāda lieliskus rezultātus, piesaistot arvien vairāk platformu un investoru. Pateicoties IEO, jebkuram projektam, kas rada labu produktu, ir lielākas iespējas piesaistīt investīcijas. Ātrais monētu saraksts novērš daudzas problēmas, ar kurām investori ir saskārušies, mēģinot izvēlēties pareizos projektus.

Skip to content Home HodlX Padomi Blockchain uzņēmējiem un izstrādātājiem: kriptogrāfijas jaunizveidotie uzņēmumi sākotnējo apmaiņas piedāvājumu laikmetā. HodlX viesu pasts Iesniedziet savu ziņu Ko iesācēji var darīt sākotnējo apmaiņas piedāvājumu laikmetā? Kā IEO maina tirgu? IEO palielina ieguldītāju un tirgotāju skaitu kriptogrāfijas biržās Jaunā auditorija tiek piesaistīta profesionālās revīzijas un garantijas dēļ, ka marķieri ir norādīti platformā. IEO ietekmē Bitcoin cenu IEO palīdz radīt labākus produktus Izstrādātājiem ir iespēja koncentrēties uz saviem projektiem, pārliekot mārketinga slogu uz man kriptovalūtu ieguldījumu saraksts jāiegulda bloka ķēdes uzņēmumos. Vai pēkšņi IEO ir jaunā realitāte? Kā jaunuzņēmumi izmanto IEO, lai piesaistītu ieguldījumus? Kibernoziedznieki nosūtīja e-pastu potenciālajiem MyetherWallet lietotājiem un paziņoja, ka viņiem ir nepieciešams sinhronizēt savu maku, lai izpildītu Ethereum cietā dakša prasības. Pēc noklikšķināšanas uz saites lietotājs tika novirzīts uz pikšķerēšanas vietni, kas izskatījās kā īsta, bet URL saturēja papildu smalku rakstzīmi.

  1. Zelta cenas atjaunojās ar ilgu […].
  2. 3 lietas, kas jums jāzina par Ķīnu un kriptovalūtām - kriptokonomika
  3. Vai Berkshire Hathaway īpašnieks var piedalīties ikgadējā sanāksmē ar akcionāra sniegto sapulces akreditācijas datiem?

Neuzmanīgi lietotāji ievadīja savas paroles, privātās atslēgas un seifa paroles, tādējādi sniedzot šos datus uzbrucējiem, un pēc tam zaudēja kriptonauda. Pēdējais piemērs ir veiksmīgs uzbrukumsno virsgrāmatas seifa lietotājiem.

Viltus vietnē upuri lejupielādēja ļaunprātīgu programmatūru, kas parādījās kā

Krāpnieki izmantoja pikšķerēšanas e-pastus, kas novirzīja lietotājus uz Virsgrāmatas vietnes viltotu versiju ar URL modificētu rakstzīmi, tāpat kā iepriekšējā gadījumā ar MyEtherWallet. Viltus vietnē upuri lejupielādēja ļaunprātīgu programmatūru, kas parādījās kā drošības atjauninājums, kas no viņu Ledger maka izvilka monētas. No tā izriet, ka pat aparatūras seifa lietotāji nav pasargāti no pikšķerēšanas uzbrukumiem. Tika izmantots tāda paša veida uzbrukumskriptovalūtas apmaiņas lietotāji. Tas ir, lietotājs saņem e-pastu ar saiti uz vietni, kas ir identiska reālajai, bet ar nedaudz modificētu URL.

Daži tirgotāji izmanto rīkustirdzniecības automatizācija, ko sauc par tirdzniecības

Tomēr lietotāji var apdrošināties pat veiksmīga uzbrukuma gadījumā, jo biržas piedāvā papildu aizsardzības rīkus pret šādiem incidentiem. Daži tirgotāji izmanto rīkustirdzniecības automatizācija, ko sauc par tirdzniecības robotiem.

Lai izmantotu šādu programmatūru, lietotājam jāizveido API atslēgas ar īpašām atļaujām, lai robots varētu pārvaldīt savu bilanci. Tirdzniecības robotu atslēgu API pieprasa atļauju skatīšanu, tirdzniecību un dažreiz arī atsaukšanu. API atslēgu nozagšanai ir dažādi veidilietotājiem. Piemēram, kibernoziedznieki bieži rada ļaunprātīgus "ļoti ienesīgus" bezmaksas tirdzniecības robotus, lai pārliecinātu lietotājus ievadīt savas API atslēgas.

Vai Bitcoin Circuit ir uzticams? Process ir diezgan vienkāršs.

Ja API atslēgai ir atļauja izņemt līdzekļus bez IP ierobežojuma, tad hakeri var nekavējoties izņemt visu kriptonauda no lietotāja atlikuma. Spilgtākie šādu uzbrukumu piemēri ir Viacoin pump un Syscoin pump, kur hakeri uzkrāja šīs kriptovalūtas un pārdeva par ievērojami paaugstinātu cenu, cenu pumpēšanai izmantojot lietotāju līdzekļus, piekļuve kuru atlikumiem tika nozagta. Ir daudz nulles dienu izmantošanas unvienas dienas MS Word, Excel un Adobe Product ievainojamības, kas nodrošina, ka pretvīrusu produkti nevar atklāt ļaunprātīgu programmatūru un nodrošina uzbrucējiem pilnīgu piekļuvi upuru ierīcēm un viņu iekšējai infrastruktūrai. Day Zero ir programmatūras ievainojamībaprogrammatūra, aparatūra vai programmaparatūra, kas nav zināma pusei vai pusēm, kas atbildīgas par produkta izstrādi un atbalstu. Termins "nulles diena" var attiekties uz pašu ievainojamību vai uz uzbrukumu, kas prasa 0 dienu periodu starp kā atrast kriptogrāfijas monētas tirdzniecībai atklāšanu un pirmo uzbrukumu.

Ziņas par Blockchain, Bitcoin, Ethereum un daudz ko citu

Pēc tam, kad nulles dienas ievainojamība ir publiski zināma, tā tiek definēta kā n dienas vai vienas dienas ievainojamība. Pēc tam, kad programmatūrā ir atklāta ievainojamība, sākas ļaunprātīga koda izstrādes process, kas izmanto atklāto ievainojamību atsevišķu datoru vai datortīklu inficēšanai. Slavenākā ļaunprātīgā programmatūra, kas programmatūrā izmanto nulles dienu ievainojamību, ir tārps wannaCry, vīruss, kas izspieda bitcoīnus, lai atšifrētu inficētā datora failus. Tomēr tīklā ir daudz citu. Ieguldi 500 kriptogrāfijā gadu slavenākais šāda uzbrukuma gadījums bija WhatsApp izmantojums, kā rezultātā uzbrucēji varēja apkopot datus no lietotāju kriptogrāfijas makiem. Sakarā ar aktīvo DeFi tirgus izaugsmi, krāpniekipastāvīgi uzsāk jaunus projektus, kas ir gandrīz precīzi esošo projektu kloni.

Piemēram: Vietējie projekti, kur iespējama bitcoīnu ieguve, joprojām ir ievērojami zemāki par ārvalstu projektiem. Bitkoina mainings 75 labākie veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Pēc tam, kad lietotāji iegulda līdzekļus šajos projektos, krāpnieki vienkārši izņem līdzekļus savos maciņos. Līdz šim lielākā šāda veida krāpšanāsdiena ir YFDEX gadījums, kad uzbrucēji 2 dienas pēc projekta uzsākšanas nozaga 20 miljonus lietotāju līdzekļu. Šādas krāpšanās ir ļoti izplatītas, jo vairumā gadījumu projekta komandas dalībnieki ir anonīmi un viņiem nav juridisku pienākumu pret lietotājiem. Tomēr viņš, iespējams, ir vislabāk pazīstams kā Ethereum projekta līdzautors un žetona pārdošanas arhitekts no bērnības.

Stock Trend System

Nerayoff tagad ir daļa no RCN komandas, kuras galvenie dalībnieki ir vieni un tie paši talanti aiz Ripio, kriptogrāfijas kompānija, kas tika dibināta Uz jautājumu par viņa lēmumu pievienoties RCN, Nerayoff paziņoja:. Esmu uzmanīgi sekoju RCN, un es priecājos kļūt par padomdevēju šajā lieliskajā projektā, ko mazās vecās kundzes kriptogrāfijas tirdzniecības metode spēcīga komanda, kas cīnījās pret finansiālu iekļaušanu daudziem gadiem. RCN ir vienādranga kredītprotokols, kura pamatā ir saskaņoti viedie līgumi, kas savieno aizdevējus un aizņēmējus visā pasaulē un jebkurā valūtā, izmantojot RCN žetonus - platformas nacionālo kriptvulāciju. Veicot neseno tirdzniecības simbolu pārdošanu, RCN tīkls ir veiksmīgi nopelnījis vairāk nekā 40 miljonus dolāru, tādējādi palielinot digitālo ekonomiku, palielinot aizdevumu ņēmēju piekļuvi kredītiem, novēršot aizdevēju saistību neizpildes risku un samazinot asimetrisko informāciju starp tīkla pārstāvjiem.

Kā viņš ir paveicis ar citiem veiksmīgiem kripto projektiem, piemēram, Factom, Lisk, ZCash un Bancor, Steve [Nerayoff] zināšanas un pieredze, lai palīdzētu mums paplašināt finanšu iekļaušanu visā pasaulē. RCN ir sadarbojies ar vairākiem ievērojamiem Āzijas kriptogrāfijas projektiem, tostarp Exchange Union tirdzniecības tīklu un populāru kripto apmaiņu Huobi, cenšoties izveidot patiesi globālu kreditēšanas ekosistēmu.